English
Login Register

Buğra Sözeri

oh5 Admin
Following (3)
  • Viral Nova
  • Clairvoyant  
  • Ozan Arslan
Follower (2)
  • Clairvoyant  
  • Ozan Arslan
Dünyanın En Unutulamaz 5 Vücut Geliştiricisi
Dünyanın En Unutulamaz 5 Vücut Geliştiricisi
Kaslı erkek candır gerisi heyecandır diyenlere burdan selamlar. Daha iri, daha diri, daha büyük, daha sert olma düşüncesiyle yapılan ağır, estetik kaygıları olan ve oranlamanın çok önemli olduğu bir spor Bodybuilding. 

Biz işin kimyasal , beslenme veya antrenman formülleriyle değil, bu mesleğe bu spora gönül vermiş en efsane 5 adamı tanıtmaya çalışacağız. Öncelikle şunu belirtelim bu işin kuruları Amerika birleşik devletlerinde ve büyük bir hegomonyası var. Bahsedeceğimiz abiler mermer levha gibi, bu listeyi hazırlarken bizler kendimizi hakem koltuğuna koyduk, inceledik baktık yer yer etkilendik, yer yer de hayıflandık.

Karşınızda Dünyanın en estetik 5 kaslı abisi. Çoğu amca oldu o ayrı ama yinede taş gibiler.
Cumartesi Pazar Ne İzlenir?
Cumartesi Pazar Ne İzlenir?
Önümüz hafta sonu evde sıkıldınız, arkadaşlarla aileyle bir program yok, ne yapacaksınız, tabii ki diziye filme düşeceksiniz. 

Bu videoda, sağdan soldan duyup yeniden aklınıza gelen, youtube’un hatırlattığı, sosyal medyada karşınıza çıkınca yeniden heveslendiren, sonunu bilseniz bile tadını hiç kaybetmeyen filmlerden bahsediyoruz. Gelin şöyle geniş geniş yorumlayıp, her defasında izlemenin size keyif vereceği filmlere bakalım.
Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Zeki İnsanı Kimdir?
Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Zeki İnsanı Kimdir?
Her anne baba çocuğun aslında zeki olduğunu iddia eder. Ortalama bir insan zekası 90-109 IQ seviyesi olarak bildiğimiz bir dünyada yaşıyoruz. Bu sebeple, beynin geleceğimizi etkileyen en önemli organımız olduğunu söylersek yanlış olmaz. Ayrıca beynin bu denli önemli olmasının yanı sıra hala gizemini koruyan ve araştırmaya çok müsait bir organ olduğunu da söylemeden geçemiyoruz.
Japonya Hakkında Tüm Bildiklerinizi Unutun!
Japonya Hakkında Tüm Bildiklerinizi Unutun!
Dünyanın en ilginç ülkelerinden biri Japonya. İşini yapamadığı için intihar edenleri, disiplinli ve sağlam üretimleri, sahip çıktıkları kültürleriyle, dünyanın en merak edilen ve sevilen ülkelerinden biri. Her ne kadar tarihleri kanlı olsa da, bu küçük ada, Hiroşima ve Nagazaki'ye yedikleri atom bombasından sonra yaptıklarıyla dünyanın en gözde ülkesi konumunda!
İtalya Hakkında Tüm Bilinmesi Gereken İlginç Bilgiler
İtalya Hakkında Tüm Bilinmesi Gereken İlginç Bilgiler
Mafya babaları, pizzası Batı Roma İmparatorluğunun mirasçısı, Rönesans'ın başkenti İtalya. Ilıman iklime ve 302 bin kilometrekare yüzölçümüne sahip, avrupa ve dünya için önemli bir ülke. Şeklinden dolayı çizmeye benzetilen ve 51 unesco dünya mirası bulunan, bu alanda dünyanın en köklü tarih mirasına sahip ülkesi, İtalya. Tıpkı diğer akdeniz ülkelerinde olduğu gibi onlarla da çok ortak yanımız var.